Monter z umiejętnością spawania

Oferta pracy dodana przez: Talentplace, w dniu: 2021-08-23

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukujemy kandydata na stanowisko:  Monter z umiejętnością spawania.

Opis stanowiska:

  • montaż basenów ze stali nierdzewnej
  • montaż i spawanie gotowych elementów basenowych
  • wyjazdy w zespole 3 monterów i montaż na terenie całej Polski

Wymagania:

  • monter, wykształcenie techniczne mile widziane
  • doświadczenie spawalnicze np. w firmie produkcyjnej
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność korzystania z elektronarzędzi np. wiertarka, szlifierka kątowa
  • zamieszkanie w Koninie lub okolicach
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia do spawania metodą TIG (WIG)

Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • 13 pensja (dla osób po przepracowanym całym roku lub w pierwszym roku proporcjonalnie do ilości przepracowanych miesięcy)
  • premia uznaniowa w maksymalnej wysokości 14 pensji
  • płatne delegacje
  • odbiór nadgodzin w postaci dni wolnych
  • prywatna opieka medyczna
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • paczki dla dzieci z okazji świąt
  • spotkania firmowe w zależności od sytuacji pandemicznej

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Konin i okolice

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48509347765

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKonin.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty